0312 378 20 10 - 0531 797 60 77 

Asansörlü Şehiriçi Şehirler Arası Taşımacılık 

 Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı şehiriçi veya şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetimizde ev eşyalarınızı çizilmelere ve darbelere karşı gerekli önlemleri almak evden eve nakliyat firmamız için çok önemlidir. Gölbaşı Evden Eve Nakliyat firmamız ev eşyalarınızı nakliye aracına yükleme işlemine başlamadan evinizdeki tüm eşyalarınızı paketleyip dayanıklı evden eve nakliyat ambalaj malzemeleri ile sarıp taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı önlemini almaktadır.

Evden Eve Taşımacılık hizmeti verirken kullandığımız sıfır karton koli, 4 katlı nakliyeci balonlu naylon, kırılacak ve cam eşyalar için sıfır ambalaj kağıtları, elbiseler için sıfır elbise poşeti, iz bırakmayan şeffaf koli bandı, koltuk halı hurçlar için sıfır hortum naylon kullanılmaktadır. Bu ambalaj malzemelerinin hepsi birinci kalite olmasından dolayı diğer evden eve nakliyat firmalarına göre maliyetimiz artmaktadır. Ankara evden eve taşıma işleminde kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri ve işinin uzmanı kadrolu personelimiz ile ev eşyalarınızın hasarsız ve çizik dahi olmadan yeni evinize nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Şehirler Arası Fuar taşımacılığı son derece önemli  bir iştir. Malzemelerinizin en rahat , en dikkatli ve en hızlı şekilde fuar alanına taşınması ve standınıza teslim edilmesi için uzmanca bir çalışma gerekmektedir. Fuar yerine taşınacak ürünlerin doğru bir şekilde ambalajlanması ve ürünün çeşidine en uygun şekilde taşımacılığın gerçekleşmesi son derece ciddi bir konudur ve dikkatli bir çalışma gerektirmektedir.

 

Ankara Şehirler Arası Nakliye Fuarlar bir firmanın vizyonunu ve misyonunu halka gösterdiği en önemli tanıtım araçlarıdır. Bu nedenle fuarda sergilenecek ürünlerin hem çeşitlilik hem de görsellik açısından özenerek seçilmiş olması gerekmektedir. Fuarda sergilenecek ürün çeşidinin fazla olması da nakliye firmasının başarılı olmasını gerektirmektedir. Nakliye şirketimiz bu dalda sizler için yılların tecrübesi ile en kaliteli hizmeti sağlamakta ve başarınız için ne yapılması gerekiyorsa yapmaktadır.

 

Sigortalı Fuar Taşıma standına ister şehir içi ister şehir dışı olsun ürünlerin zarar almadan taşınması için paketleme işlemine kadar her ayrıntı ile baştan sona ilgilenmekte olan firmamız sizlerin en kaliteli ve güvenilir hizmeti alabilmesi için gerekli tüm çalışmaları yapmakta ve alt yapıyı oluşturmaktadır. Fuar esnasında ihtiyaç olması dâhilinde satışını sağladığınız ürünlerinde şehir içi ya da şehirlerarasında transferini sağlama imkânımızda mevcuttur.

Bununla yanında fuar bitiminde de ürünlerinizi standınızdan alıp ve yeniden paketleme işlemini yaparak iş yerinize taşımaktayız. Sizlerde yılların tecrübesinin kazandırmış olduğu deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz bize bir telefon açarak görüşme yapmanız yeterli. Siz nereye giderseniz  biz de orada olacağız.

Şehirler Arası Nakliyat